Mehmet Fatih KAYAİl Temsilcisi

Mehmet Fatih KAYA 1989 yılında Üsküdar’da doğdu. İlkokul eğitimini Gümüşhane’de, ortaokul eğitimini Aydın’da ve lise eğitimini de Bursa’da tamamladı. 2009 yılında Yıldız Teknik İİBF İktisat bölümüne girdi. 2017 yılında Uludağ Üniversitesi Hukuk bölümünden mezun oldu.

Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Kamu Hukuku üzerine yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Birçok sivil toplum kuruluşunda ve gönüllü teşekküllerde gençlik hizmetleri çalışmalarında yer almış olan Kaya, şu anda avukatlık mesleğini icra etmektedir.

 

 

Murat ATLI – Teşkilat Koordinatörü  

1995 yılında Bayburt’ ta doğdu. İlkokulu Bayburt’ ta tamamlayan Murat Atlı, orta ve lise tahsilini İstanbul’da tamamladı. 2017 yılında Uludağ Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünden mezun oldu. Bir çok vakıf ve STK’da muhtelif görevler alan Murat Atlı hali hazırda Türkiye Geçlik Vakfı Bursa’ da Teşkilat Koordinatörlüğü görevini sürdürmektedir.

 

 

 

Furkan BAŞOL – Üniversite Koordinatörü

 

 

 

 

 

Alican GÖÇ-  Lise Koordinatörü

1990 Yılında Bursa Osmangazi’de doğdu. İlk ve Ortaöğretimini Elmasbahçeler İÖO tamamladı. 2010 yılı Uludağ Üniversitesi İşletme bölümü mevzunu Ak Parti Osmangazi Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birim Başkanlığı görevinde bulundu. Özel bir şirkette muhasebe Sorumlusu olarak çalışıyor.

 

 

 

İbrahim ÇETİNOrtaokul Koordinatörü

 

 

 

 

 

Hüseyin ODALI – İdari ve Mali İşler irme Koordinatörü

1987 Yılında Balikesir Dursunbey’de doğdu. İlk ve Ortaöğretimini Hasan şen İÖO tamamladı. 2008 yılı Anadolu Üniversitesi Maliye bölümü mezunu ve çeşitli STK’larda görev almaktadır. Özel bir şirketin muhasebe biriminde çalışmaktadır.

 

 

 

Bünyamin ÖZÇETİN – Sekreterya ve TOYS Sorumlusu

Evli ve 1 çocuk babası olan Özçetin, 18/09/1990 tarihinde Bursa Osmangazi’de doğdu. İlk ve ortaokulunu Emirbuhari İlköğretim Okulunda tamamladı. Gençlik yıllarını Bursa’nın manevi mirası Emir Sultan’da geçirmiş olan Özçetin, lise eğitimini de Bursa Merkez İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Halihazırda Kamu yönetimi öğrencisi olan Özçetin, Konya selçuk üniversitesinde Bilgisayar programcılığı lisans programını tamamladı. Lise yıllarından bu yana STK çalışmalarına  görevini yürütmektedir.

 

 

 

Enes TEKİN – Kurumsal İletişim ve Medya Sorumlusu

 

 

 

 

 

Büşra BAŞOL Kadın ve Aile Koordinatörü 

1991 yılında Bursa’da doğdu. Lise öğrenimini Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi İlahiyat (önlisans) bölümünden mezun oldu. Birçok STK’da aktif görev almış olan Başol şuanda klasik medrese eğitimine devam etmektedir.