Türkiye Gençlik Vakfı Mustafakemalpaşa İlçe Temsilciliği “Ulaşacağımız Bir Genç Daha Var” diyerek çıkmış olduğu bu yolda, her geçen gün daha da büyüyen halkasıyla, Ortaokul, Lise, Çalışan Gençlik, Kadın ve Aile Koordinatörlüğü ile gençlere öğrencilere ve Mustafakemalpaşa ilçesinde bulunan esnaflar içinde her geçen gün farklı bir faaliyet yapmaktadır.

Haftada ortalama 7 faaliyet yapan Mustafakemalpaşa İlçe Temsilciliği faaliyetleri içerisinde Haftalık Sohbet programları, ebru kursu gibi eğitimsel faaliyetler de gerçekleşmektedir.

 

Faaliyetlerin tamamı eğitimsel olmamakla birlikte bunların yanı sıra gezi programlarımız ve sportif programlarımızda gerçekleşmektedir. Bunlarla birlikte İlçe Temsilciliği binasında TÜGVA kıraathanesi olarak adlandırılan salonda Gençlerin keyifle kitap okuyabileceği, Çayını yudumlarken ders çalışabileceği ve çeşitli seminerler için çok amaçlı kullanım alanı mevcuttur.

 

Mustafakemalpaşa İlçe Temsilciliği, Gençler için ücretsiz Wifi, oyun, kütüphane  gezi ve sportif faaliyetler, eğitimsel gibi bir çok alanda faaliyet sunmaktadır. İlçe yönetimiyle birlikte gece gündüz çalışan Türkiye Gençlik Vakfı Mustafakemalpaşa İlçe Temsilciliği tamamıyla gençlere bütün imkanları ücretsiz sunmak için gece gündüz demeden çalışmaktadır